Category: Jazz

9 Comment

  1. Овен. Този ден ви е даден за признания. Може да не се унижавате пред някой друг, но е добре да си признаете свои пропуски.
  2. Две лица го загубија животот, а две се повредени во сообраќајна несреќа која денес околу 11 часот се случи на патот од Македонски Брод кон Прилеп, во близина на село Ропотово. Од МВР информираат де.
  3. Македонија Пред 2 дена Вкупно лица во изолација, додека за не носење маска се направени прекршоци Во текот на изминатото деноноќие (15/ година) на територијата на нашата држава на
  4. Во Скопје денеска ќе се одржи единаесетата розова прошетка „Напред розово – чекори против ракот на дојка", во организација на Здружението „БОРКА – за секој нов ден" и Амбасадата на САД во земјава.
  5. 1-ва Скопска - МТМ Телевизија. Вашиот урбан медиум. Информации од Град Скопје и сите општини секогаш навремено и транспарентно.
  6. Новини 2 дни ago „Левски“ събра лв. за 20 дни Платиха заплати с дарението от „Интръст“ на Делян Пеевски „Левски“ събра малко над лв. само за 20 дни.
  7. Какво ни вещаят звездите – дневен хороскоп, месечен хороскоп или любовен хороскоп. Любопитни статии за зодиите.
  8. Вие, Раци, ще се чувствате много добре на работното си място. Ще успеете да подобрите.
  9. Албумите за снимки носят противоречиви разбирания, за тези които не разбират класиките, са отживелица, а за ценителите - съкровище.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *